Suplement diety i spalacz tłuszczu

Suplement diety i spalacz tłuszczu

Osiągnięcie wymarzonej sylwetki nie jest łatwym zadaniem, zwłaszcza w czasach, kiedy ogólnodostępne jest wysoko przetworzone jedzenie, a większość osób prowadzi siedzący tryb życia i niechętnie się rusza. Panom marzy się sześciopak na brzuchu i wyraźnie zarysowane bicepsy, z kolei panie chciałby mieć idealnie zarysowany kształt pośladków i wąskie uda. Warto zmienić swoje nawyki żywieniowe i zacząć regularnie trenować to na pewno przybliży do uzyskania dobrej formy fizycznej i odpowiedniej wagi. Z pomocą przychodzi także medycyna estetyczne oferująca szereg nieinwazyjnych i skutecznych zabiegów pozwalających efektownie wymodelować sylwetkę. Optymalne rezultaty można także osiągnąć równocześnie przyjmując odpowiednią suplementację w postaci bardzo popularnych obecnie spalaczy tłuszczu.

Biogenix CLA-Genix to suplement diety i spalacz tłuszczu, który nie tylko pozwala zredukować tkankę tłuszczową, ale także wspomaga budowę masy mięśniowej. Co więcej, dzięki niemu dużo łatwiej utrzymać sylwetkę w odpowiedniej formie przez długi czas. Posiada on odpowiednio dobrane substancje, które efektownie działają- dając najlepsze efekty. Zawarta w preparacie zielona herbata ma działanie antyoksydacyjne i wspiera działanie kwasu linolowego odpowiedzialnego za skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej. Całości dopełnia l-karnityna, bez której działanie obu tych składników byłoby ograniczone. Podkreślić należy , że współdziałanie zawartych w preparacie składników sprawia, że komórki stają się odpowiednio natlenione, a tym samym transport kwasów tłuszczowych jest bardziej wydajny.

Działanie spalaczy tłuszczu można wesprzeć zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Jest to wskazane zwłaszcza w tych miejscach, gdzie naturalna redukcja tkanki przy pomocy diety, czy ćwiczeń jest bardzo trudna. Doskonałym zabiegiem jest HIFU ULVERIN. Jest to zabieg termiczny który sprawia, że tkanka tłuszczowa ulega kontrolowanemu zniszczeniu, a kolagen w tkance podskórnej zostaje podgrzany. Zabieg oprócz uszkadzania komórek tłuszczowych ma także działanie liftingujące skórę. Świetnie sprawdzi się do redukcji fałdek brzusznych, np. u kobiet po ciąży, bo oprócz redukcji tłuszczu - niechirurgiczna redukcja tkanki tłuszczowej, wymodeluje rozciągniętą i pomarszczoną skórę. Pierwsze efekty można zauważyć od razu po zabiegu, z kolei właściwe rezultaty widoczne są po około 2-3 miesiącach. Największe zalety tego zabiegu to: mała inwazyjność, brak rekonwalescencji i szybkie i długotrwałe efekty.

Aby oprócz redukcji tkanki tłuszczowej uzyskać także wymarzone kształty warto zdecydować się na zabieg MICRO & NANOFAT. Jest to najnowsza i mało inwazyjna metoda lipoliftingu własnej tkanki tłuszczowej. Polega ona na pobraniu własnej tkanki tłuszczowej od pacjenta, odpowiednim jej przerobieniu i następnie zaaplikowaniu poprzez iniekcję w inne miejsce. Robi się to przy pomocy specjalnej kaniuli o średnicy 2 mm z tępym końcem i sześcioma portami. Zapewnia to lepszą ochronę komórek tłuszczowych przed nadmiernym uszkodzeniem, a także krótszy czas pobrania tłuszczu. Oba zabiegi można wykonać w gabinecie medycyny estetycznej Dr Parda.

Opinie (2)
Sarunia

24.09.2020

Bardzo przydatny artykuł w moim przypadku.

Adres IP: ***.**.***.223

Nikola

24.09.2020

Pani dr Parda wykonała u mnie zabieg MICRO & NANOFAT, a ja dla wspomagania tego efektu zdecydowałam się na stosowanie suplementów.

Adres IP: ***.**.***.223

Zobacz również

Ocena: 5/5 (2 opinie)
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Ocena: 5/5 (10 opinii)
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Ocena: 5/5 (8 opinii)
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Ocena: 5/5 (3 opinie)