Redukcja tkanki tłuszczowej- zabieg Kriolipolizy

Redukcja tkanki tłuszczowej- zabieg Kriolipolizy

Kriolipoliza to zabieg polegający na miejscowym wymrażaniu komórek tkanki tłuszczowej. W miejscu zastosowania zabiegu następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Kriolipoliza to bardzo skuteczny zabieg, ponieważ komórki tłuszczowe, nie są odporne na niskie temperatury, to pozwala na skuteczne pozbycie się nich przy pomocy specjalnego, innowacyjnego urządzenia do wymrażania. W przeciwieństwie do liposukcji nie jest zabiegiem chirurgicznym, nie wymaga więc, ani specjalnego przygotowania, ani rekonwalescencji po zabiegu. Nie wiąże się też z bólem pooperacyjnym, a dzięki użyciu sprzętu 2 generacji Zlipo jest to zabieg nie tylko niezwykle skuteczny, ale także bardzo komfortowy dla pacjenta.

Innowacyjny zabieg usuwania tkanki tłuszczowej
Kriolipoliza pozwala pozbyć się nadmiaru tłuszczu z takich miejsc jak: brzuch, uda, biodra, plecy, a nawet z bardzo trudnej w redukcji okolic kolan. Podczas zabiegu wprowadza się do tkanki tłuszczowej zimno. Niska temperatura, zastosowana w wyselekcjonowanym obszarze komórek tłuszczowych powoduje ich rozpad.Co ważne kriolipoliza działa destrukcyjnie tylko na komórki tłuszczowe. Skóra, mięśnie i nerwy są na zimno odporne. Dzięki temu zabieg jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje skutków ubocznych. Lipidy z komórek tłuszczowych po zamrożeniu są uwalniane i wydalane przez układ limfatyczny. Efekt jaki zostaje osiągnięty to znacząca redukcja tłuszczu z obszarów poddanych zabiegowi. Jest to zabieg szczególnie polecany osobom, które pomimo ćwiczeń, nie mogą pozbyć się uciążliwego tłuszczu z takich miejsc jak brzuch, boczki czy biodra. Zabieg nie tylko skutecznie zredukuje nadmiar tłuszczu, ale też wymodeluje sylwetkę i zredukuje cellulit. 

Innowacyjną metodą usuwania tkanki tłuszczowej jest Kriolipoliza Zlipo. Aparat do kriolipolizy Zimmer Zlipo, którego dystrybutorem jest firma IMESO AESTHETIC, wyznacza nowe standardy postępowania medycznego. Pozwala trzykrotnie szybciej osiągnąć efekty końcowe terapii przy dwukrotnie większych efektach redukcji tkanki tłuszczowej. Zabieg kriolipolizy w Warszawie można wykonać w Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda. Dodatkowo w tej Klinice można skorzystać też z serii zalecanych po kriolipolizie zabiegów falą uderzeniową ZWavePro. Zabieg taki poprawia metabolizm komórkowy skóry i stymuluje produkcję kolagenu. Efektem zastosowania aparatu do fali uderzeniowej jest szybsze wydalanie komórek tłuszczowych z organizmu człowieka, a także poprawa elastyczności skóry. 

Opinie (7)
Weronika

24.09.2020

Cudowny zabieg powodujący, że nasz tłuszcz po prostu się rozpada.

Adres IP: ***.**.***.223

Sandra

24.09.2020

Klinika Medycyny Estetycznej dr Pardy wykonuje ten zabieg kriolipolizy, przynoszący tak wiele korzyści. U mnie najbardziej działa na naczynia krwionośne.

Adres IP: ***.**.***.223

~Przemek

10.07.2020

Moim zdaniem najlepszym urządzeniem do redukcji tkanki tłuszczowej jest urządzenie Zimmer Zlipo. Dystrybutorem tego urządzenia jest firma Imeso. Urządzenia jest solidne, a przeprowadzane zabiegi przyjemne.

Adres IP: **.***.**.111

~Jagoda

10.07.2020

Bałam się trochę zabiegu, ale nie potrzebnie. Zabieg przebiegł dość szybko, a efekty są mega widoczne.

Adres IP: **.***.**.111

~123ktos

21.05.2019

Polecam kriolipozę w Warszawie w Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda. Świetne efekty.

Adres IP: **.***.**.111

~kasia

21.05.2019

Moją zmorą był okragły brzuszek a chudnąć nie dało się pozbyć oponnki dlatego zdecydowałam się na zabieg krilipozy i efekty są super. Naprawdę nie sądziłam ze bed emiec plaski brzuch.

Adres IP: **.***.**.111

Edyta321

18.03.2019

Redukcja tkanki tłuszczowej- zabieg Kriolipolizy to zabieg polegający na miejscowym wymrażaniu komórek tkanki tłuszczowej. W miejscu zastosowania zabiegu następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Kriolipoliza to bardzo skuteczny zabieg, ponieważ komórki tłuszczowe, nie są odporne na niskie temperatury, to pozwala na skuteczne pozbycie się nich przy pomocy specjalnego, innowacyjnego urządzenia do wymrażania. Zabieg kriolipolizy w Warszawie wykonałam w Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda. Dr Parda to bardzo doświadczona specjalistka z zakresu medycyny estetycznej. Efekty po zabiegu są bardzo zadowalające. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z tej usługi. Jak najbardziej polecam

Adres IP: **.***.**.111